Czym jest, dlaczego i po co ?

Witam na moim nowym blogu „All things WS”. Ci z Was, którzy to czytają pewnie zastanawiają się po co zakładam kolejny blog ? Otóż sprawa jest bardzo prosta i trywialna. Blog „Propaganda Kapitana Pazura” jest blogiem specjalistycznym i ukierunkowanym na konkretnego odbiorcę, na osobę zainteresowaną programowaniem i innymi technikaliami. Brakowało mi natomiast miejsca na bardziej ogólne i prywatne wynurzenia na temat różnych bieżących spraw.

Wspomniany wcześniej blog nie jest na to dobrym miejscem, ponieważ prezentuje tam swoją osobę od strony „zawodowo – profesjonalnej”, nie chciałbym natomiast i nie każdy chce też czytać jaką mam opinie na tematy polityczne czy też inne tego typu. Staram się rozdzielać życie prywatne od życia zawodowego i stąd ta decyzja. Jako, że będę mógł tutaj pisać co mi synapsy na rękę przyniosą, zamierzam robić to często i intensywnie. Zamierzam również przenieść wszelkie nietechniczne wpisy na ten blog – recenzję Kebabów itp rzeczy. Wiem, że ucierpi na tym mój page rank (dużo osób wchodziło na hasło Kebab kraków) jednak czasami trzeba podjąć trudne decyzję.

Ostatnim powodem dla którego postanowiłem uruchomić ten blog to aspekt terapeutyczny jaki daje mi pisanie. Dzięki temu, że przelewam swoje myśli na „papier” mogę wyrzucić pewne rzeczy z siebie i czuje się lepiej, lżej. Polecam ten sposób relaksowania się każdemu.

Mam nadzieje, że spodobają się Wam moje wymysły, a jeżeli nie, to przynajmniej liczę na konstruktywną krytykę.

Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzania 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s